Hakkımızda

MAKİNE & HIRDAVAT ÜRÜNLERİ SATIŞ MERKEZİ

https://hirdavatnalbur.com/ web sitesi sizlere ofis sarf malzemeleri konusunda daha iyi hizmet verebilmek için 2010 yılında kurulmuş bir şahıs firmasıdır. Kendi ithal ettiği ürünlerin yanısıra yerli üretim olan malzemeleri üreticiden direk tüketiciye online siparişlerle ulaştırmaktadır. Piyasa da satılan eşdeğer ürünlere göre fiyatlar çok uygun olup kaliteden ödün verilmemektedir.


Bizi tercih etmeniz için her gün yeni sebepler üretiyoruz. Bu güne kadar sayısız online alışverişte bizleri tercih eden tüm müşterilerimiz bunun kanıtıdır. 


Verdiğiniz her kuruşun karşılığını size kaliteli ürün olarak dönmesi için sürekli çalışmaktayız. Ürünü sadece satarken değil satış sonrasında da sizlere yardımcı olmayı bir görev sayarız.

  • Yüksek kaliteli ürünler
  • İyi müşteri servisi
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ofisimiz

kanal tipi fan

Online olarak sipariş verebilirsiniz.

Satmakta olduğumuz ve ihtiyacınız olan her türlü kaliteli malzemeyi sizlere en uygun fiyata, hizmette sınır tanımadan gururla sunmaktayız. Firmamız personeli tümüyle müşteri odaklı bir yapıya sahiptir. Tüm gücünü müşteri memnuniyetinden alır. 

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından izleyerek, şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek, Müşterilerimizin gereksinimlerini zaman-fiyat-kalite yönünden en uygun koşullarda karşılamak, verimliliğimizi arttırarak şirketimizin karlılığını üst düzeye çıkarmak, çalışanlarımızın sağlık ve iş güvenliğini gözeterek her türlü iş kazasını en aza indirmek ve çevreyi korumak, dürüst ve güvenilir bir firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Misyonumuz

Sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini arttırarak, Teknoloji ve kalite açısından sektörümüzde lider bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz