goldink logo

Goldink Bilişim Bilgisayar Yazıcı ve Kırtasiye Sarf Malzemeleri Tic.

Goldink Bilişim sizlere ofis sarf malzemeleri konusunda kaliteli hizmet verebilmek amacıyla 2010 yılında Boğaziçi Üniversitesi FEF Kimya Bölümü ve Fen Bilimleri Enstitüsü Kimya Master Mezunu Hüseyin Altın tarafından kurulmuş bir firmadır. 

Hedefimiz sektörde ilk sıralarda yer almak olup tüm müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi ile hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Amacımız sadece para kazanmak değil, Hizmet verdiğimiz sektörde servis kalitesini arttırmak ve müşterilere kesintisiz ofis ve kırtasiye sarf malzemelerini ulaştırmaktır.

Bizimle çalışmak size gerçekten çok iyi gelecek. Bilgili, bilinçli, okuyan ve araştıran, müşterimizi aydınlatıp daha sorunsuz ofis ortamları oluşturmak için çalışıyoruz. Hizmet verdiğimiz tüm konularda bilgi almak için bizi tereddütsüz arayabilirsiniz. Sizinle konuşmaktan ve (yardımcı olabileceksek) bilgi vermekten memnuniyet duyacağız.

  • Yüksek kaliteli ürünler
  • İyi müşteri servisi
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Goldink size iyi gelecek...

goldink bilişim

Telefonla sipariş verebilirsiniz.

Satmakta olduğumuz ve ihtiyacınız olan her türlü kaliteli malzemeyi sizlere en uygun fiyata, hizmette sınır tanımadan gururla sunmaktayız. Firmamız personeli tümüyle müşteri odaklı bir yapıya sahiptir. Tüm gücünü müşteri memnuniyetinden alır. Please don't hesitate to call and ask us for your any request.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından izleyerek, şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek, Müşterilerimizin gereksinimlerini zaman-fiyat-kalite yönünden en uygun koşullarda karşılamak, verimliliğimizi arttırarak şirketimizin karlılığını üst düzeye çıkarmak, çalışanlarımızın sağlık ve iş güvenliğini gözeterek her türlü iş kazasını en aza indirmek ve çevreyi korumak, dürüst ve güvenilir bir firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Misyonumuz

Sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini arttırarak, Teknoloji ve kalite açısından sektörümüzde lider bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz